Fórum o všetkom pre všetkých!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web?

3 posters

Goto down

Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Empty Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web?

Odoslať pre 7777 Št marec 05, 2009 9:59 pm

Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Len tak pre potešenie že vaše poviedky niekto číta... Very Happy Very Happy Very Happy
Ak ma budete mať za spamera tak sa ospravedlňujem...Kto má záujem nech mi napíše na 27051988@azet.sk poviem podrobnosti... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

7777
Anonymný


Návrat hore Goto down

Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Empty Re: Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web?

Odoslať pre mkatre Pi marec 06, 2009 8:10 pm

ok kto bude mat zajujem nech mu napise a ten spam to ani spam nebol Hrud Hrud Hrud Hrud Hrud Hrud Hrud Hrud Hrud
mkatre
mkatre
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 617
Age : 28
Hrávam : tm nations forever ,aq , WoW
Šport : Futbal basketbal
Body :
Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Right_bar_bleue

Money : 1526

https://mkatre.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Empty Re: Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web?

Odoslať pre theEUROpean So marec 07, 2009 8:33 pm

daj web ale bez www
theEUROpean
theEUROpean
Prispievatel
Prispievatel

Počet príspevkov : 38
Age : 30
Mesto : Košice
Hrávam : AdventureQuest
Šport : Hokej
Body :
Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Right_bar_bleue

Money : 180

Návrat hore Goto down

Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Empty Re: Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web?

Odoslať pre mkatre So marec 14, 2009 10:45 am

tu je nahodou som ho zmazal www netreba 7777.hostujem.sk/
mkatre
mkatre
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 617
Age : 28
Hrávam : tm nations forever ,aq , WoW
Šport : Futbal basketbal
Body :
Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Right_bar_bleue

Money : 1526

https://mkatre.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Empty Re: Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web?

Odoslať pre TheBlackKing So marec 14, 2009 8:05 pm

:)
TheBlackKing
TheBlackKing
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 72
Age : 28
Mesto : Doma :)
Hrávam : AdventureQuest
Šport : AdventureQuest Very Happy
Body :
Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Right_bar_bleue

Money : 0

http://www.battleon.forumr.net

Návrat hore Goto down

Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web? Empty Re: Nechcel by niekto písať poviedky pre môj web?

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.